22 липня 2017 року в Одесі Національна асоціація адвокатів України провела семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, адвокатської етики тощо

Загалом захід відвідали близько 700 адвокатів, у тому числі 70 осіб з інших регіонів України, зокрема, Миколаївської, Дніпровської, Черкаської та інших.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Йосип Бронз, голова Ради адвокатів Одеської області.

Доповідачем теми “Судова практика щодо розгляду спорів про визнання правочинів недійсними” була Галина Юровська – к.ю.н., суддя у відставці Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Про актуальні питання адміністративного судочинства доповідав Олександр  Ситников –  суддя у відставці Вищого адміністративного суду України.

Багаторічним досвідом підготовки і промови захисної речі поділився Заслужений юрист України, голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз.

Про актуальні питання тактики захисту по кримінальних провадженнях за фактами злочинів проти життя та здоров’я особи була змістовна доповідь Михайла Гончарова– адвоката, голови АО «Колегія адвокатів України» (м. Харків).

Актуальні питання адвокатської етики – тема доповіді Діани Назаренко – адвоката (м. Київ).

По завершенню семінару усі учасники отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.

с-1 с-2 с-3 с-4 с-5