Правова допомога населенню: безоплатний прийом громадян веде професійний адвокат

У Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області 19 липня 2017 року було організовано і проведено безоплатне консультувння громадян професійним адвокатом, членом Ради адвокатів Одеської області, керівником Об’єднання адвокатів «Адвокати Київського району м. Одеси» Світланою Адабаш.

Нагадаємо, що з метою сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та  з метою підвищення якості надання правової допомоги громадянам, 22 лютого 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції в Одеській області підписано наказ «Про відкриття пункту консультування громадян професійними адвокатами».

Так, цього разу до професійного адвоката звернулося четверо громадян із питаннями стосовно процедури спадкування, припинення права власності співвласників та про стягнення аліментів.

Люди залишилися вдячними Світлані Аксентіївні за отриману висококваліфіковану допомогу.

Головне територіальне управління юстиції в Одеській області  на офіційному сайті оприлюднило інформацію про те, що прийом громадян здійснюється кожної третьої середи місяця з 14.00 до 17.00.  Послуга – безоплатна.

Наступний прийом громадян адвокатом заплановано на 16 серпня 2017 року. Адреса: вул. Богдана Хмельницького 34; телефон для запису на прийом: (048) 705-18-80.

адвокапт Адабаш (прийом)