ШКОЛА АМЕРИКАНСЬКОГО ПРАВА В ОДЕСІ  (SCHOOL OF AMERICAN LAW IN ODESA 2017-2018 (SAL in Odesa)

 

Сучасний юрист має відповідати все більш високим вимогам щодо професійної  компетенції та освіти.  Розуміючи таку необхідність і одночасно перепони, які виникають у юристів, які відчувають недостатність українського диплому про вищу освіту і бажають отримати престижну освіту за кордоном, ЮФ “Юрлайн” виступила партнером запровадження в Одесі унікальної програми.

ЮФ “Юрлайн” спільно з Центром американського права (Center of American Law) та  Chicago-Kent College of Law (IIT) презентують програму «Школа американського права в Одесі» («School of American Law in Odesa») 2017-2018.

Школа американського права в Одесі має на меті надати практикуючим юристам, адвокатам, нотаріусам, прокурорам, суддям, державним урядовцям, представникам юридичної науки та бізнесу і всім зацікавленим особам можливість поглибити знання в області американського та міжнародного права, прослухавши pre-LL.M. курс в Україні, з подальшим отриманням LL.M. в США лише за 5 місяців.

Школа американського права в Одесі проходитиме в офісі ЮФ “Юрлайн”, куди викладачі Chicago-Kent College of Law (IIT) приїжджатимуть для проведення лекцій та практичних занять.

Викладання ведеться англійською мовою. Програма розрахована на навчання у вихідні дні в період з вересня 2017 року по травень 2018 року.

Після успішного закінчення Школи американського права в Одесі студент отримує сертифікат від Chicago-Kent College of Law (IIT) та можливість вступити і закінчити в CША LL.M. програму за 5 місяців на умовах скороченої оплати.

Вимогою до вступу на програму є знання англійської мови на середньому рівні (intermediate) і вище, але спеціального підтвердження рівня знання мови не потребується.

Кількість місць обмежена. Програма є платною.

Для вступу на програму необхідно надіслати своє резюме (CV) англійською мовою до 23:59 15 серпня 2017 року на адресу a.nguien@jurline.ua.

Школа американського права в Одесі – це занурення у міжнародне і американське право, особисте спілкування з викладачами з США, зручний графік занять, можливість удосконалити знання професійної англійської мови, перспектива отримати ступінь LL.M. в Чикаго і здати Bar Exam після закінчення навчання у США.

За детальною інформацією звертайтесь:

– за тел. +38 (048) 738 08 93

– пишіть нам: a.nguien@jurline.ua

Сторінка Facebook: fb.me/SAL.Odesa

Take your chance to get LL.M. in the USA now!