Адвокати Одеської області взяли активну участь у роботі ІІІ Всеукраїнської конференції з кримінального права та процесу

10 та 11 листопада 2016 року Асоціація правників України (АПУ) за сприяння проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», фінансованого урядом Данії, та Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» організувала та провела ІІІ Всеукраїнську конференцію з кримінального права та процесу. У її роботі активну участь узяли представники нашої області: адвокати Андрій Костін, Андрій Пасконний та Ірина Георгієва.
Захід передбачав дводенну програму, наповнену різноманітними тематиками – від аналізу реформи правоохоронних органів до розгляду практики представництва в судах клієнтів, які мають так звану «токсичну репутацію».
За відгуками учасників, захід став ефективним майданчиком для побудови діалогу та обміну думками між представниками різних сторін кримінального процесу – адвокатами, прокурорами та суддями.
Першого дня конференції говорили про поточний стан справ та майбутні етапи реформ кримінальної юстиції та адвокатури, а також про ініціативи Ради Європи в Україні. Другий день був присвячений обговоренню актуальних проблем кримінального права і процесу, зокрема, й тих, які виникли у результаті дії нещодавніх реформ.
Адвокат, заступник голови Ради адвокатів Одеської області Андрій Костін став модератором другої сесії на тему «Окремі питання застосування кримінального процесуального кодексу», яка викликала жваву дискусію серед учасників.
Завершальна сесія дводенного заходу була присвячена одному з найболючіших питань – захисту прав адвокатів і шляхів боротьби за них.
У ході конференції також було презентовано програму «Адвокат майбутнього», першу Всеукраїнську програму професійного розвитку адвокатів, спрямовану на підвищення якості правничої допомоги, ефективного впровадження реформ у сфері правосуддя та розвитку юридичної спільноти в Україні.

Презентації конференції доступні за посиланням:

http://uba.ua/ukr/CONFERENCE-CRIMINAL_LAW-2016/

k-1

k-2

k-3

k-6