Є можливість стати учасником  програми професійного розвитку «Адвокат майбутнього»

У Києві відбулася презентація програми «Адвокат майбутнього» – першої Всеукраїнської програми професійного розвитку адвокатів, спрямованої на підвищення якості  правничої допомоги, ефективного впровадження реформ у сфері правосуддя та розвитку юридичної спільноти в Україні.

Програма «Адвокат майбутнього» буде реалізовуватися Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, та фінансується Урядом Канади.

Серед ключових модулів програми  – робота з клієнтом, взаємодія з колегами – процесуальними опонентами в суді, комунікація у юридичному співтоваристві, а також зв’язки з громадськістю та медіа. Навчання буде безкоштовним для всіх адвокатів.

Учасниками програми зможуть стати адвокати з усієї України, які мають стаж адвокатської діяльності більше двох років, здійснюють активну громадську діяльність, були залучені до процесів покращення  надання правничої допомоги,  мають власне бачення та ідеї щодо реформ у сфері правосуддя й готові працювати над вдосконаленням правової системи країни.

Відбір учасників проводитиметься шляхом анкетування та, за необхідності, інтерв’ю.

Заявки для участі в першому пілотному проекті приймаються до 9 грудня 2016 року включно. Старт навчання заплановано на лютий 2017 року та проходитиме у чотирьох містах країни – Києві, Львові, Одесі та у Харкові.

За першу хвилю програми буде відібрано 100 адвокатів з усієї України, які протягом року пройдуть чотири навчальні сесії.

Детальну інформацію зацікавлені зможуть знайти на офіційному сайті програми «Адвокат майбутнього»: http://tomorrowslawyer.org/