Комітет з адміністративного права та процесу Ради адвокатів Одеської області розпочинає серію публікацій адвоката Максима Кварацхелія, присвячених проблемам оподаткування або нарахуванння та сплати ЄСВ адвокатами

Фіскальні міни чи можливості

Випуск №1

Сплата адвокатом ЄСВ до 20 січня. Не все так сталося, як гадалося.

Розпочинаємо серію публікацій, присвячених фіскальним мінам, адже  життя українського платника податків дуже багате. Але чим? Перш за все, несподіванками. У тому числі такими, які викликані чималими фіскальними ризиками.

Серія наших публікацій має 2 мети.

Мета №1 – ідентифікація фіскальних ризиків, адже, як кажуть, «ворога треба знати в обличчя».

Мета №2 – визначення  шляхів мінімізації або, якщо це можливо, то нейтралізації ідентифікованих ризиків.

У наших публікаціях під фіскальними ризиками будемо розуміти ризики, пов`язані з оподаткуванням або з нарахуванням та сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). 

Випуск №1 присвячений фіскальним мінам, пов`язаним зі справлянням ЄСВ з доходів адвокатів, які провадять у розумінні податкового законодавства незалежну професійну діяльність..

При цьому ми врахуємо можливості мінімізації фіскальних ризиків, які закон надає у зв`язку з дією карантину, викликаного COVID-19.

Випуск №1 призначений для тих адвокатів-індивідуалів, хто не готовий нести фіскальне навантаження більш ніж 41,5% свого чистого річного доходу.

Зміст випуску доступний за посиланням:

http://www.mk.odessa.ua/tips/how-win-dispute/154-fiscal-mines_1.html