Конструктивний діалог,- саме таким, за відгуками учасників, став літній форум із кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбувся 21 червня 2019 року в Одесі і об’єднав вітчизняних адвокатів, суддів, прокурорів та науковців

Захід цього літа зібрав 215 гостей.

Відкрила форум Президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош.

Із вітальними словами виступили почесні гості: адвокат, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області Наталія Рудницька; д.ю.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАПрНУ, суддя ad hoc ЄСПЛ, віце-президент НУ «Одеська юридична академія» Вячеслав Туляков; голова Одеського відділення ААУ, партнер АО «Barristers» Денис Пономаренко та партнер EQUITY Тарас Пошиванюк.

ф-7Асоціація адвокатів України віднайшла спосіб побудувати конструктивний діалог між адвокатами, суддями, слідчими та прокурорами , – таким діалогом, за відгуками учасників заходу, і став форум із кримінального права та процесу «Золотий Дюк».
Стабільність, визначеність, уніфікованість та безкомпромісність у тлумаченнях, — таким прагнуть бачити кримінальне право та процесс його безпосередні учасники.

Ф-3
У той же час, між практиками часто виникають дискусії щодо правових колізій та правозастосування. ф-5
Вже традиційний літній форум для правників дозволив дізнатися про останні зміни та тенденції практики, подискутувати про актуальне, «поглянути очима опонента» на кримінальний процес, відкрити для себе нові прийоми та засоби захисту клієнта, зустрітися з колегами та познайомитися з однодумцями.

ф-8
Програма літнього форуму Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» містила кілька сесій, як от:

1.Кримінальне право: тенденції розвитку та сучасна практика.
2. Динаміка перетворень та практичні аспекти кримінального процесу.
3. Права людини vs збір доказів у кримінальному процесі — аналіз балансу в міжнародній та національній практиці,

а також Дискусійний клуб: Проблематика взаємодії учасників кримінального провадження та шляхи налагодження співпраці.

ф-1