Запрошення до участі у засіданні круглого столу на тему: «Застосування процедури врегулювання спору за участі судді: канадійська модель у практиці українських судів»

Застосування процедури врегулювання спору за участі судді: канадійська модель у практиці українських судів.

Рада адвокатів Одеської області за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи спільно із П’ятим апеляційним адміністративним судом організують круглий стіл на тему: «Застосування процедури врегулювання спору за участі судді: канадійська модель у практиці українських судів»

На круглому столі будуть обговорені питання історії започаткування процедури врегулювання спору за участі судді, її пілотування в судах Одеси та Івано-Франківська, перші кроки застосування процедури в українських судах, успішний досвід та проблемні питання, інформації про тренінги і семінари для суддів та адвокатів, перспективи розвитку процедури ВСС в українській судовій системі.

До участі у круглому столі будуть запрошені судді, адвокати, науковці, представники органів влади та місцевого самоврядування із різних регіонів України.

Круглий стіл відбудеться 02 липня 2019 р. у П’ятому апеляційному адміністративному суді (м. Одеса, проспект Гагаріна, 19-21) з 09.30 до 15.00.

Участь у круглому столі є безоплатною.

Видача сертифікатів із підвищення кваліфікації не передбачена.

Для того, щоб взяти участь у цій професійній дискусії, просимо зареєструватися за формою, яка  нижче.

Звертаємо Вашу увагу на те, що кількість учасників є дуже обмеженою, тому просимо реєструватися тільки за умови Вашої обов’язкової участі у заході.

ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ