Міжнародна культурно-освітня Асоціація (ІСЕА) проводить чергову освітню програму для професіоналів з України в галузі освіти, юриспуденції та права:  з 18 по 25 вересня 2017 року планується візит до Чікаго (штат Іллінойс)

Починаючи з 2004 року, такі програми відбулися у містах Нью-Йорк, Атланта, Бостон, Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Вашингтон  та Чікаго.

Програма сприятиме:

  1. знайомству з американським державним устроєм, юридичною та освітньою системою;
  2. знайомству з міжнародними та американськими освітніми асоціаціями та об’єднаннями з подальшою участю у різноманітних міжнародних проектах та програмах;
  3. ознайомленню із системою роботи фіскальних органів, муніципальних та приватних юридичних фірм: співпраця освітніх установ із муніципальними закладами та громадськими організаціями;
  4. вивченню досвіду організації дистанційного навчання вищими учбовими закладами, пошуки шляхів співпраці.

По закінченню програми учасники отримають сертифікати.

 Вартість програм складає $1, 650.00 з особи: враховано проживання делегатів при двомісному поселенні на протязі 7 діб, оглядові тури, забезпечення автомобільним транспортом, супроводження перекладача та куратора групи, адміністративний внесок (розробка та проведення програми), оформлення документів для отримання візи.

За погодженням сторін можлива організація додаткової культурної програми, як от: відвідання міста Лас-Вегас, оглядова екскурсія до Великого Каньйону тощо.

На Ваш запит нададуть роз’яснення щодо участі у програмі та перелік документів, необхідних для проходження співбесіди в консульському відділі Посольства США в Україні (Київ).

За додатковою інформацією звертайтеся:

Фостаковський Василь – юрист, координатор програм ICEA,  консультації за номером телефону: (067)386-0769.