Сьогодні  в Одеському театрі опери та балету голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов  вручив високі державні нагороди видатним громадянам Одещини

Захід відбувся з нагоди 21-ої річниці Конституції України.

У своїй вітальній промові Максим Степанов наголосив, що «нашу країну знає увесь світ саме завдяки старанням її громадян».

«День конституції України стосується кожного з нас. Без винятку. Незважаючи на вік, стать, політичні погляди, мову та віру. Адже саме Конституція захищає рівність прав і свобод людини та робить з нас сучасне, європейське, цивілізоване суспільство. Крок за кроком ми прокладали шлях в історію новітньої і самостійної України. I не дивлячись на багаторічні утиски, – ми відстояли нашу автентичність. Ось що по-справжньому робить нас сильними. Ось що по-справжньому робить нас унікальними. Ось що не дає спокою нашим ворогам», – заявив Максим Степанов.

Серед нагороджених були видатні підприємці, юристи, спортсмени, діячі освіти, науки і мистецтва, медики, а також учасники АТО.

Почесну грамоту облдержадміністрації Максим Степанов вручив голові Ради адвокатів Одеської області Йосипу Львовичу Бронзу за значний особистий внесок у справу розбудови державності й дотримання законності.

Керівник області подякував усім за сумлінну працю і професіоналізм та побажав творчої наснаги, нових звершень і здобутків.

нагородження