Встигніть придбати унікальне видання з історії одеської адвокатури!

Шановні колеги! Вийшла друком без перебільшення унікальна монографія

“АДВОКАТУРА ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ: історичні нариси”

за редакцією доктора юридичних наук, професора, завідуючої кафедрою організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету “Одеська юридична академія”, секретаря дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області Н.М. Бакаянової.

Єдине в Україні ґрунтовне 744-сторінкове видання, присвячене діяльності адвокатів нашого регіону з 1794 року і по листопад 2020 року, було підготовлено колективом із 14 авторів, серед яких: голова Ради адвокатів Одеської області Й.Л. Бронз, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області Н.А. Рудницька, відомі адвокати та провідні науковці НУ “Одеська юридична академія”.

Видання надруковане за організаційної та фінансової підтримки органів адвокатського самоврядування нашого регіону та його членів.

Книга може бути чудовим подарунком і стане у нагоді викладачам, науковцям, студентам, аспірантам, адвокатам та усім, хто цікавиться історією Одеси, питаннями організації та діяльності адвокатури. Безцінний примірник до бібліотеки кожного успішного адвоката!

***

З питань придбання видання просимо звертатися до бухгалтерії Ради адвокатів Одеської області (вул. Жуковського, 14, місто Одеса). Вартість примірника  – 1250 гривень.

Просимо зважити на те, що кількість примірників обмежена.

 

IMG20210524131958

Без названия