Шановні адвокати! Рада адвокатів Одеської області  15.04.2020 року на своєму засіданні прийняла рішення про надання адвокатам, діяльність яких не зупинена на день прийняття рішення, одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з  пандемією COVID-19 та відсутністю у значної частини адвокатів  можливості отримувати винагороду за здійснення адвокатської діяльності, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень 00 коп

 Для отримання вищезазначеної допомоги адвокату слід звернутися із письмовою заявою до Ради адвокатів Одеської області зі своєї, зареєстрованої в ЄРАУ, електронної пошти на адресу Ради адвокатів Одеської області: y.bronz@mail.unba.org.ua.

У темі листа треба вказати «матеріальна допомога», прізвище та ініціали адвоката.

До заяви обов’язково додаються копії, засвідчених заявником:

1) 3-х сторінок паспорту адвоката;

2) картки фізичної особи – платника податків;

3) документів, що підтверджують поважність причин звернення за наданням матеріальної допомоги (при наявності відповідних документів – свідчення про захворювання, свідоцтва про народження неповнолітніх дітей тощо).

Крім того, у заяві треба вказати на відсутність у адвоката постійного заробітку від здійснення адвокатської діяльності.

*

Допомога надається виключно в безготівковій формі шляхом перерахування її на картку адвоката, реквізити якої повинні бути вказані у заяві з урахуванням реквізитів банку отримувача, у тому числі IBAN.

*

У разі надання адвокатом документального підтвердження захворювання ним на COVID-19, Радою адвокатів Одеської області може бути прийнято рішення про надання йому додаткової допомоги.

*

З питань, пов’язаних із оформленням заяв, звертатися до секретаря Ради адвокатів Одеської області  – Кармазіної Катерини Юріївни за телефоном:

+38-067-5277003.

Зичимо всім міцного здоровя!

Рада адвокатів Одеської області.

Зразок заяви на матеріальну допомогу (COVID-19)