Традицію встановлено:  7 та 8 жовтня відбувся Другий регіональний турнір з міні-футболу на Кубок Голови Ради адвокатів Одеської області (хроніка-звіт турніру)   

Вже другий рік поспіль Радою адвокатів Одеської області проводиться регіональний турнір з міні-футболу на Кубок Голови РАОО. Проведення даного турніру вже є традицією та одночасно щорічним святкуванням Дня юриста України, оскільки учасниками цього змагання є гравці футбольних збірних команд адвокатів України, судів та правоохоронних органів міста Одеси.

У цьому році у турнірі взяли участь 16 команд, серед яких збірні команди: адвокатів м. Одеси, УСБУ, військової прокуратури Південного регіону, Приморського та Суворовського районних судів м. Одеси, Прикордонної служби Південного регіону, Управління захисту економіки ГУНП в Одеській області, журналістів м. Одеси, ГУНП в Одеській області, Одеських адміністративних судів, Управління патрульної поліції в м. Одесі, Митної служби, Господарських судів Одеської області, а також гості з інших регіонів України, – збірна команда адвокатів Київської області («Київщина») та Могилів-Подільського прикордонного загону.

Відповідного до жеребкування, який було проведено 29 вересня серед капітанів усіх збірних команд-учасників, 16 команд були визначені шляхом “сліпого” жеребкування по чотирьом групам: A, B, C, та D.

Збірна команда адвокатів м. Одеси потрапила у Групу С разом з командами ГУНП в Одеській області, Одеських адміністративних судів та Могилів-Подільського прикордонного загону.

*Перший день Турніру розпочався 7 жовтня з самого ранку іграми серед команд у кожній групі. Так, змагання проводилися одночасно на двох футзальних майданчиках у м. Одесі: в спорткомплексі «Університет» та СКА.

Найзапекліша боротьба виявилась у групі С, де усі команди були фаворитами та до останнього матчу боролися за вихід у 1/4 фіналу.

Збірна адвокатів м. Одеси розпочала турнір у Групі С грою проти команди ГУНП в Одеській області. Матч виявися достатньо напружений, у якому Одеські адвокати вигравали всю гру у один м’яч, але наприкінці матчу команда суперника змогла переломити хід гри та забила два м’ячі, одержавши перемогу на командою адвокатів з рахунком 4:3.

*У другому матчі збірна адвокатів м. Одеси, розуміючи усю необхідність тільки перемоги, впевнено обіграли гостей з Камінець-Подільського з рахунком 5:2.

*Останній матч у Групі С був вирішальним як для збірної адвокатів м. Одеси, так і для збірної команди Одеських адміністративних судів.

Команді адвокатів необхідна була тільки перемога, тоді як команду Феміди влаштовувала нічия, щоб потрапити у 1/4 фіналу.

Одеські адвокати знали, що збірна команда Одеських адміністративних судів є дуже тактичним суперником, а технічність певних гравців може у будь-який момент вирішити хід гри. Так, матч між цими командами був одночасно дуже напруженим та видовищним. Обидві команди показали технічний та виважено тактичний футбол. Адвокати Одещини по ходу матчу вели у рахунку 2:1, забезпечуючи собі вихід у стадію плей-офф Турніру. Проте, наприкінці матчу, за 1 хвилину до фінального свистка, суперники забивають гол та зрівнюють рахунок. Залишених секунд не було достатньо для того, щоб змінити рахунок і матч закінчився у нічию, 2:2.

Дуже яскраву гру на моменти та забиті м’ячі продемонструвала команда адвокатів з Київської області («Київщина»), які у Групі В зустрілися з командами журналістів м. Одеси, Управління захисту економіки ГУНП та Прикордонної служби Південного регіону. Київських адвокатів, які були вперше на цьому турнірі у Одесі та не знали про рівень команд-суперників, підстерігали дуже запеклі матчі. Адже гості не могли й гадати, що команда Прикордонної служби Південного регіону, як одна з команд-фаворитів, стане переможцем турніру, а команда Управління захисту економіки ГУНП буде срібним призером. Проте, адвокати «Київщини» й не думали поступатися. На кожний матч у своїй Групі Київські адвокати виходили як на останній, показуючи видовищну гру та боротьбу до останньої хвилини. Так, адвокати з Київської області впевнено обіграли команду журналістів м. Одеси з рахунком 4:2. Матч гостей з Києва з майбутніми срібними призерами – командою Управління захисту економіки ГУНП виявився достатньо напруженим, де обидві команди ставили на меті тільки перемогу, але матч закінчився у нічию з рахунком 2:2. У грі з Прикордонниками Київські адвокати показали свій столичний характер. Програючи по ходу матчу, гравці з «Київщини» змогли наприкінці матчу перестроїти свою гру та притиснути команду суперника, але було недостатньо часу задля того, щоб зрівняти кінцевий рахунок і матч закінчився з рахунком 2:3 на користь Прикордонників.

*Так, до 1/4  фіналу вийшли 8 команд: УСБУ, військової прокуратури Південного регіону, Митної служби, Управління патрульної поліції, ГУНП в Одеській області, Одеських адміністративних судів, Управління захисту економіки ГУНП та Прикордонної служби Південного регіону.

*Неочікуваним виступом стала гра збірної команди військової прокуратури Південного регіону, яка, ставши бронзовим призером Турніру, двічі обіграла минулорічних переможців Першого регіонального турніру з міні-футболу на Кубок Голови РАОО – команду УСБУ. Так, військові прокурори спочатку обіграли команду УСБ  в свій Групі А, а потім, зустрівшись у матчі за третє місце, одержали перемогу та здобула для себе бронзові медалі.

****

Фінал подарував вболівальника та глядачам багато емоцій та футбольної яскравості. Команди Управління захисту економіки ГУНП та Прикордонної служби Південного регіону билися за перемогу до останньої секунди. Проте футбол визнає лише одну команду-переможця, якою стала команда Прикордонників, перемігши команду УЗЕ з рахунком 6:3.    

***Регіональний турнір з міні-футболу на Кубок Голови Ради адвокатів Одеської області став вже традицією у нашому місті та є яскравим плацдармом для неформального та дружнього спілкування між адвокатами, суддями та працівниками правоохоронних органів.

ф-1 ф-2 ф-3