У гості до малечі… навідалися адвокати

Сьогодні, у світлий День Святого Миколая, до маленьких пацієнтів дитячого відділення Одеського обласного протитуберкульозного диспансеру навідалися гості. Цілу купу миколайчиків передали їм члени Ради адвокатів Одеської області, які уповноважили голову Комітету з питань культури, спорту та соціального захисту адвокатів Світлану Адабаш привезти на Бєлінського, 11 гостинці: машинки та коників, на яких можна їздити коридорами, настільні ігри, усілякі цяцьки для найменшеньких та шахи для старших, памперси, а ще багато-багато смачного печива. бананів, яблук та мандаринів і торбину зручного кімнатного взуття, недешевого за ціною і якісного.

– Гроші на придбання подарунків ми зібрали в складчину, під час Квесторії, інтелектуальної гри, до участі в якій були запрошені як адвокати, так і працівники судів, нотаріуси, представники юридичних фірм,- розповіла адвокат Світлана Адабаш.- У День Святого Миколая ми відзначаємо і своє професійне свято – День адвокатури України. Сьогодні і ми, що називається, у святковому настрої, тож своєю радістю вирішили поділилися з дітками, які у свята залишаються в лікарняних стінах, долаючи таку тяжку хворобу. Я привезла разом із миколайчиками побажання здоров’я цим діткам і якнайшвидшого одужання. Ми сюди приїхали вперше, але, я переконана, дороги до цих дітей не забудемо. І велика вдячність усім-усім небайдужим людям, хто долучився до доброчинної справи.

– У дитячому відділенні диспансеру,- розповіла завідуюча відділенням Олена Кулініч,- сьогодні лікується 25 дітей, які прибули до нас із районів Одещини. Маленькі пацієнти віком від кількох місяців і до старшого підліткового віку. Вони з родин із різним матеріальним достатком. Лікуватися їм доводиться від місяця-двох до року і довше. Є серед них діти з малозабезпечених родин, які тільки у нас досхочу наїдаються та лягають спати на чисту білизну, вчаться користуватися засобами особистої гігієни. Особливо я вдячна добро чинникам за подароване кімнатне взуття. Для відділення годиться таке, що миється. Саме його і привезли.

У відділенні, в очікуванні новорічних і Різдвяних свят, вже стоїть гарно вбрана ялинка. Діти готують віршики, пісні і сценки.

Здоров’я їм усім! І дітям, і медичному персоналу!