Виставка творчих робіт дітей з інвалідністю

Рада адвокатів Одеської області уповноважила голову Комітету з питань культури, туризму, спорту та соціальної підтримки адвокатів Світлану Адабаш  взяти участь в організації та проведенні благодійного заходу, присвяченого «Дню правосуддя», – обласній виставці творчих робіт дітей з інвалідністю.

Захід відбувся 15 грудня 2016 року в приміщенні Одеського апеляційного господарського суду (м. Одеса, проспект Шевченка, 29).

Організатором виставки виступила Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки колективів Одеського апеляційного господарського суду та Господарського суду Одеської області.

Свої роботи привезли вихованці  спеціалізованих шкіл-інтернатів та установ для дітей з інвалідністю міста Одеси.  Діти залюбки розповідали про свої творчі захоплення, серед яких: малювання, вишивка, танці, вокал, театральні гуртки, хоровий спів тощо.

Відвідувачі виставки, яких було чимало, брали участь у благодійній акції: купували оригінальні роботи, виконані руками дітей. Такі роботи стають талісманами, приносячи удачу та благополуччя. А виручені гроші також ідуть на благочинність.

Талановитих гостей привітала Наталія  Морщагіна, а Олександр Вознюк особисто провів в одному з залів суду за участю дітей показовий «судовий процес»  щодо спору за цукерки. Можливо, вражений дійством, із часом дехто з цих дітей захоче пов’язати своє професійне життя з правосуддям.

Того дня кожен учасник виставки отримав подарунок від Ради адвокатів Одеської області, а суддівський корпус приготував для дітей солодкий стіл.