Увага! Нагадуємо, що згідно Рішення Ради адвокатів України № 133 «Про сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2022 році» встановлено наступне:

Щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування сплачується адвокатом у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року, у визначений Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування строк, тобто до 31 січня 2022 року, шляхом його перерахування двома платежами на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування
згідно наступного розподілу:
  • 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;
  • 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.
Згідно положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2022 року складає 2481 грн.
 Відповідно, адвокати повинні сплатити 70% цієї суми – або 1736,7 грн – на рахунки рад адвокатів регіонів і 30% внеску – або 744,3 грн – на рахунок Національної асоціації адвокатів України.
Реквізити : внизу під інформацією.
 
Звертаємо увагу, що адвокати мають можливість самостійно генерувати квитанцію для оплати в форматі онлайн щорічного внеску в особистому кабінеті на сайті НААУ, наступним чином:
  1. Перейдіть на сайт НААУ : https://unba.org.ua/activity
  2. Оберіть у «Меню» розділ «Адвокату» – підрозділ «Платежі».
  3. Введіть необхідні дані для пошуку запису адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України.
  4. Оберіть призначення платежу «Щорічний внесок адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування».
  5. Оберіть необхідний профайл адвоката із запропонованого списку.
  6. Натисніть кнопку «Генерувати».