Увага! Постраждалі внаслідок воєнних дій адвокати та їхні родини можуть отримати допомогу від благодійного фонду НААУ

Рада адвокатів Одеської області інформує колег про те, що адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, а також члени їх родин, можуть отримати допомогу від Всеукраїнської благодійної організації «Благодійний фонд допомоги адвокатам».

Для отримання благодійної допомоги треба звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу:

opekun@unba.org.ua 

До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Згідно розробленого порядку, надання допомоги адвокатам та членам їх сімей Опікунською радою НААУ відбувається в порядку надходження звернень та відповідно до критеріїв першочерговості.

Розрахунок надання благодійної допомоги визначається Опікунською Радою НААУ в кожному конкретному випадку, з урахуванням територіальності проведення активних бойових дій на території України, потреб заявника, його матеріального стану та документів, що підтверджують необхідність надання такої допомоги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

  1. Адвокатам та (або) членам їх сімей що загинули, внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022.
  2. Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022.
  3. Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло, внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало  місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
  4. Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування.

В другу  чергу благодійна допомога надається:

  1. Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє  житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022 та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
  2. Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали  тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022.
  3. Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

  1. Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.