Увага! Вкрай важлива інформація для адвокатів Одеської області!

Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома, що Рада адвокатів Одеської області працює в штатному режимі: на місці керівництво, бухгалтерія і секретаріат, які повноцінно виконують свої обов’язки, за що адвокати щиро вдячні працівницям секретаріату і бухгалтерії.

На постійному зв’язку з Вами в.о. голови РАОО

Олена Олександрівна Джабурія: +38067 484 8688.

У цей тривожний для країни і для кожного з нас час адвокатська спільнота області згуртувалася, демонструючи зібраність і витримку та надаючи підтримку Збройним силам України і територіальній обороні, до лав якої добровільно вступило чимало наших колег.

Адвокати області активно перераховують гроші на рахунки волонтерських організацій, які підтримують ЗСУ та територіальну оборону, збирають і передають нашим захисникам речі, продукти харчування, медичні вироби, предмети гігієни, віддають на потреби територіальної оборони власні транспортні засоби, стають донорами крові.

26 лютого 2022 року РАОО прийнято рішення про перерахунок коштів на підтримку Збройних сил України у розмірі 100 тисяч гривень.

Увага! При РАОО створено КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР для допомоги адвокатам і їх сім’ям, які постраждали в результаті воєнних дій. Його очолила  в.о. голови РАОО

Олена Олександрівна Джабурія: +38067 484 8688.

Також при РАОО створено і діє ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР, який очолив

Вадим Іванович Семенов: +380 50 492 3049.

Усіх, хто хоче допомогти нашим захисникам, звертайтеся безпосередньо до ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ. Допомога і участь кожного сьогодні вкрай важлива.

Тримаймося разом! Ми – з країною, з армією!

Рада адвокатів Одеської області.