Вітаємо футбольну збірну команду адвокатів Одеської області, яка посіла друге місце у Першому регіональному турнірі з міні-футболу на Кубок Голови Ради адвокатів Одеської області!

15 та 16 жовтня 2016 року в Одесі, на СК «Університет», відбувся Перший регіональний турнір з міні-футболу на Кубок Голови Ради адвокатів Одеської області серед футбольних збірних команд адвокатів Одеської області, судів та правоохоронних органів Одеси.
Організатором цього турніру виступив Комітет із питань культури, туризму, спорту та соціальної підтримки адвокатів при Раді адвокатів Одеської області (голова комітету – адвокат Адабаш С.А.).
Відкриття турніру проводилося головою Ради адвокатів Одеської області, Заслуженим юристом України Бронзом Йосипом Львовичем разом з видатними радянськими і українськими футболістами: радянським нападником і тренером Поркуяном Валерієм Семеновичем (трьохкратний чемпіон СРСР з футболу, майстер спорту міжнародного класу) та радянським захисником і тренером Зубковим Віктором Захаровичем (Майстер спорту СРСР).
У турнірі взяли участь 11 футбольних команд: збірна адвокатів Одеської області; об’єднана збірна господарських судів Одеської області; збірна Київського районного суду м. Одеси; збірна Суворовського районного суду м. Одеси; Збірна Служби безпеки України в Одеської області; збірна Одеської місцевої прокуратури №2; збірна журналістів Одеської області; збірна Управління патрульної поліції у м. Одесі; збірна Головного управління національної поліції в Одеській області; збірна Південного регіонального управління Державної прикордонної служби; збірна Приморського районного суду м. Одеси.За результатами «сліпого» жеребкування учасники були поділені на 4 підгрупи по 3 команди в кожній. Гра проводилася на двох полях – відкритому та закритому. Команди грали по круговій системі (кожен – з кожним).Футбольна збірна команда адвокатів Одеської області за результати проведеного жеребкування потрапила в одну групу з командами-фаворитами турніру: збірними командами УСБУ в Одеської області та Суворовського районного суду м. Одеси.

У перший день турніру у першому матчі проти збірної команди УСБУ в Одеської області при рівній грі збірна команди адвокатів Одеської області поступилася з рахунком 0:1.

У другому матчі збірна команда адвокатів впевнено обіграли збірну команду Суворовського районного суду м. Одеси з рахунком 2:0, забезпечивши собі вихід у 1/4 фіналу.

У чвертьфіналі збірна команда адвокатів зустрілася зі збірною командою Одеської місцевої прокуратури №2. У цьому матчі адвокати отримали перемогу з рахунком 2:1.

У півфіналі збірна команда адвокатів зійшлась з командою Південного регіонального управління Державної прикордонної служби. Весь матч був дуже напружений, але в основний час так і закінчився без забитих м’ячів, 0:0. В серії 6-метрових ударів збірна адвокатів закінчила матч півфіналу з рахунком 2:1. Перемога у півфіналі коштувала збірній команді адвокатів травми капітана команди.

У фіналі знову зустрілися команди УСБУ в Одеській області та адвокати, у якому наша збірна поступилася з рахунком 1:3.

У матчі за третє місце зійшлися збірні команди Управління патрульної поліції у м. Одесі та Південного регіонального управління Державної прикордонної служби, у якому перемогу отримала команда Управління патрульної поліції у м. Одесі.

Також за підсумками турніру кращим другим голкіпером турніру став воротар збірної команди адвокатів Одеської області адвокат Прилепський Іван Анатолійович, з чим його окремо вітаємо.

Переможці і призери турніру були нагороджені кубками та пам’ятними медалями.

Короткий огляд з турніру можливо подивитися за електронним посиланням в youtube:

Бажаємо нашій футбольній збірній адвокатів Одеської області у подальшому тільки перемог!

 

1
 


2