11 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч із питань організації ефективного судочинства, в якій узяли участь заступник голови Ради адвокатів Одеської області Олександр Козлов та голова Комітету з цивільного та сімейного права Ради адвокатів Одеської області Володимир Зубар

У травні 2018 року на базі Апеляційного суду Одеської області  за підтримки уряду Королівства Нідерландів та організаційного супроводу Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» стартував міжнародний проект «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін»,метою  якого є розроблення в межах закону єдиних уніфікованих правил організації цивільного та кримінального судочинства.

Пілотними судами були обрані Одеський апеляційний суд, Малиновський районний суд міста Одеси та Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області.

За результатами першого  етапу проекту суддями пілотних судів та адвокатами Ради адвокатів Одеської області були розроблені проекти «Правил організації ефективного цивільного судочинства» та «Правил організації ефективного кримінального судочинства».

11 жовтня 2019 року в Ізмаїльському міськрайонному суді Одеської області відбулася зустріч робочої групи з питань імплементації правил організації ефективного цивільного та кримінального судочинства.

Робоча група була представлена координаторами проекту – заступником голови Одеського апеляційного суду Андрієм Дрішлюкомта суддею Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Тетяною Шевиріною.

У якості експерта проекту до Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області завітала заступник голови Амстердамського окружного суду Естер де Рой.

 Для участі у зустрічі також були запрошені заступник голови Ради адвокатів Одеської області Олександр Козлов та голова Комітету з цивільного та сімейного права Ради  адвокатів Одеської області Володимир Зубар.

Під час заходу були обговорені питання стосовно практичної реалізації правил організації ефективного судочинства та способів ознайомлення адвокатів регіону з їх змістом. Учасникам робочої зустрічі було надано можливість виступити з пропозиціями щодо удосконалення правил та висловити думку стосовно перспектив практичного застосування останніх.

22

11